Boşandığını kendi sitesinde haber yaptı

Petek Dinçöz’le evlenmesinin ardından düşüşe geçen televizyoncu Can Tanrıyar, boşandığını kendi internet sitesinde haber yaptı.

Canlı yayında Petek Dinçöz’le evlenerek günlerce konuşulan Can Tanrıyar boşanma haberini de kendi magazin sitesi Uçankuş’ta böyle haber yaptı; “Flaş!… Son dakika!.. Petek Dinçöz’le Can Tanrıyar az önce “Resmen” boşandı!.. “10 Yıllık” aşk “10 günlük” tartışma sonunda mahkemede “10 dakikada bitti” Petek Dinçöz’le Can Tanrıyar az önce “resmen” boşandı. Fatih 2. Aile Mahkemesi’nde görülen ve 10 dakika süren davanın öncesinde ve sonrasında iki tarafın birbirine dostça davranması ancak birbirleriyle hiç konuşmaması dikkati çekerken, Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar, mahkemede şu ifadeleri kullandı:

HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİ

“Mevcut evliliğimizi sürdüremeyeceğimizden, anlaşarak boşanmaya karar verdik. Boşanma irademizi hakim huzurunda özgürce tekrarlıyoruz. Aaramızda hazırladığımız protokolü sunuyoruz ve tekrar ediyoruz, belirtilenler dışında bu dava nedeniyle karşılıklı nafaka, maddi-manevi tazminat, eşya ve boşanmanın sonuçlarına ilişkin herhangi bir talebimiz yoktur. Bu haklarımızdan feragat ediyoruz, boşanmamıza karar verilsin dediler. Çift, dava sonunda, geldikleri gibi “sessiz” bir şekilde, “vedalaşmadan” ve hiç konuşmadan , Fatih Adliyesi’nden ayrılıp, ayrı taraflara giderek yollarını resmen ayırdılar.”