Böyle olur sosyetenin töresi

Ajda Pekkan’dan Enrico Macias’la verdiği konser yüzünden ayrılan Okan Tapan, rezarvasyon yaptırdığı için konserini iptal eden eski sevgilisinden intikamını fena aldı.

AJDA Pekkan 18 ocak akşamı İstanbul’da Q Jazz Bar’da vereceği konserini, eski sevgilisi Okan Tapan ve Aylin Livaneli’nin revervasyon yaptırması nedeniyle ertelemişti. Bu da Pekkan’ı Enrico Macias’tan kıskanan Tapan’ın Pekkan’a nispeti olarak nitelendirilmişti. Şimdi de Tapan’ın Ajda Pekkan’a beş yıl önce tahsis ettiği otomobil ve şoförünü geri aldığı öğrenildi. Okan Tapan ve yeni sevgilisi Aylin Livaneli neden rezervasyon yaptırdıklarına dair konuşmama kararı aldılar.

ÖZEL PARTİYİ KISKANMIŞ

OKAN Tapan’ın Ajda Pekkan’a Enrico Macias ile birlikte sadece bir konserlik izin verdiği, ünlü sanatçının ise konserlere devam etme kararının ilişkiyi bitirdiği iddia ediliyor. Pekkan olayı şu şekilde anlatıyor: ‘İlişkimize başlamadan önce işime karışmayacağına söz veren Okan sözünde durmadı. Beni her sanatçının birlikte konser vermek isteyeceği Macias’tan kıskandı. Okan istemediği için Enrico şerefine verilen partiye katılmadım. Ama partiye katılan kardeşim Semiramis’i ben sanıp Okan’a haber verdiklerinde sabahın köründe Okan evimin önüne gelip ‘Ajda her şey bitti’ diye bağırdı. Benim Enrico ile aramda hiçbir şey olmadı.’