Bozüyük Belediyesi’nden Orhangazi Üniversitesi’ne ziyaret

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Rektör Prof. Dr. Recep İleri, “Üniversiteler bir enerjidir, belediyeler de bir enerjidir ve bu iki enerjinin birleştirilmesi ve sinerjiye dönüştürülmesi yönünden bu ziyaretleri önemsiyorum. Çünkü yerel yönetimlerimiz ve üniversiteler ve diğer kurumlarımızın kalkınması sonucunda tüm ülkemiz kalkınacaktır.” dedi.

Bozüyük Belediyesi Başkan Vekili Fatih Bakıcı da, sıcak karşılamadan dolayı Rektör İleri’ye teşekkür ederek şunları söyledi: “Yakın çevrede komşu vilayet Bilecik’te ve Bozüyük’te bulunmamız nedeniyle halkımızı bilinçlendirme amaçlı burada bulunuyoruz. Yeni nesil için Bursa Orhangazi Üniversitesi’ni bizzat ziyaret ederek kaliteli hizmeti tanıma imkânı bulduk.”

Ziyaretin sonunda Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri Bakıcı ‘ya plaket, Fatih Bakıcı da Rektör İleri’ye bir tablo takdim etti.