Britney Spears’tan büyük itiraf

Ünlü şarkıcı Britney Spears, resmi internet sitesinde hayranlarına, ’’Mükemmel olmaktan çok uzağım, ama yeni albümüm için çok çalışıyorum’’ itirafında bulundu.

Spears, resmi internet sitesinde hayranlarına yönelik yayınladığı mesajda, son yılların kendisi için zor geçtiğini, medyanın her hareketini yakından takip ettiğini belirtti. Her zaman hatasının arandığını, ancak son yılların kendisi için öğretici olduğunu ifade eden Spears, ’’Ancak şimdi daha olgunum ve sonunda özgürüm. Yeni albümüm için çok çalışıyorum ve yeniden turneye çıkmak için sabırsızlanıyorum’’ dedi. Bu albümün yılın sonlarında hayranlarıyla buluşması için çalıştığını belirten Britney Spears, bununla birlikte albümün çıkış tarihinin henüz netleşmediğini duyurdu. ’’Bugün duydum ki benim en büyük hayran sitelerimden biri kapanıyormuş’’ diyen Spears, bundan da büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. Spears, hayranlarına şöyle seslendi: ’’Biliyorum ki mükemmel olmaktan çok uzağım ve medya benim her hareketimi abartmaktan keyif duyuyor. Ama bilmenizi istiyorum ki hayranlarımı çok seviyorum. Sizin benim için yaptığınız her şeyi takdir ediyorum ve çok teşekkür ediyorum… Sevgiler, Britney’’

ÇOCUKLAR, AYIN ÇOĞUNU BRITNEY İLE GEÇİRECEK

Bu arada, ünlü şarkıcı Britney Spears, bir süre önce yollarını ayırdığı dansçı Kevin Federline ile çocuklarının Ocak ayında kimde kalacağı konusunda mahkemede anlaşmaya vardı. Mahkeme tutanaklarını yayınlayan ’’TMZ’’ sitesi, Britney Spears ile bir süre önce yollarını ayırdığı Kevin Federline’ın, çocuklarının Ocak ayının büyük kısmını Spears’ın evinde geçirmesi konusunda fikir birliğine vardığını ortaya koydu. Buna göre, Federline (28) ile anlaşmaya varan Spears (25), haftanın büyük bölümünü oğulları Sean Preston (1) ve Jayden James (4 aylık) ile geçirme hakkına sahip olacak. Kevin Federline da 12-31 Ocak tarihleri arasında Spears’ın evinde haftada 3 kez olmak üzere 4 saat boyunca çocuklarını görebilecek. Ayrılan çift, ayrıca bu ziyaretlerde yalnızca Spears, Federline, çocukların dadısı, Spears’ın asistanı ve evdeki çalışanların bulunması konusunda da anlaştı. Anlaşmanın sadece Ocak ayını kapsadığı belirtildi. Britney Spears, eşi Kevin Federline’dan ayrılmak için 7 Kasım 2006 tarihinde boşanma davası açmış ve çocuklarının velayetinin sadece kendisinde olmasını istemişti. Mahkeme tutanaklarında, Federline’ın da aynı istekte bulunduğu görüldü.