Bruce Willis’in de artık bir yıldızı var

ABD'li ünlü film yıldızı Bruce Willis de şöhretleri temsil eden yıldızların yer aldığı, Hollywood Bulvarı'ndaki ünlü Şöhretler Kaldırımı'nda bir yıldız sahibi oldu.

Törende, ünlü film yıldızlarından Willis’in eski eşi Demi Morre ile eşi Ashton Kutcher’in yanı sıra Ben Affleck, Kevin Costner, Sylvester Stallone, Don Johnson ve Billy Bob Thornton da bulundu. Emy ödüllü Willis, çocuklarının da katıldığı törende yaptığı konuşmada ”Ben eskiden buradan geçer, burada yer alan tüm yıldızlara bakar ve burada bir yıldız sahibi olmak için ne yapmak gerektiğini hiçbir zaman kafamda canlandıramazdım. Zaman geçti ve ben şimdi burada bunu yapıyorum. Bir aktör olduğum için halen heyecanlıyım” diye konuştu.

Hollywood Bulvarı’ndaki Şöhretler Kaldırımı’nda kendisine ayrılan yıldıza adını yazdıran Willis, kaldırımda 2231’nci yıldız oldu.

Willis, 1985-1989 yılları arasında çevrilen ve Türkiye’de Mavi Ay adıyla televizyonlarda gösterilen Moonlighting dizisiyle Emmy ödülü sahibi olmuştu.

Sinemaseverlerin en çok ”Die Hard” (Zor Ölüm) film serisinde canlandırdığı Dedektif John McClane rolüyle tanıdığı Willis’in rol aldığı önemli filmler arasında ”The Sixth Sense (Altıncı His), ”Pulp Fiction”, ”Twelve Monkey” ve ”Jackal” (Çakal) bulunuyor