BTB Başkanı Özer Matlı’dan Vali Münir Karaloğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Başkanı Özer Matlı, Vali Münir Karaloğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Başkanı Özer Matlı, Vali Münir Karaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Münir Karaloğlu’na ziyarette bulunan Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, yeni bir yönetim olduklarını ifade ederek, “Bursa’ya hizmet etmek adına durmadan, yorulmadan çalışmak için bu göreve talip olduk.” dedi.

BURSA’YA HİZMET BORCUMUZU ÖDÜYORUZ

Başta Bursa Valiliği olmak üzere Bursa’nın geleceğine şekil vermek için çaba sarf eden şehrin tüm dinamikleri ile uyum içinde çalışacaklarını söyleyen Özer Matlı, “Biz bir emanet devraldık. Bu emanete sahip çıkmak ve Bursa’ya değer katmak için çalışacağız. Yükümüz ağır; ama Bursa’ya hizmet borcumuz var. Bu borcumuzu da layıkıyla ödeyeceğiz” diye konuştu.

Bursa’nın sanayi şehri olmasının yanında önemli bir tarım kenti de olduğunu söyleyen Vali Münir Karaloğlu da, “Sanayi için BTSO ne kadar önemli bir kuruluş ise, tarım için de Bursa Ticaret Borsası o denli önemlidir. Bursa’ya yönelik çok güzel projeleriniz var. Bursa’nın beklentilerine cevap vereceğinize inancım tam. Bursa’nın daha iyi noktalara gelmesi için Bursa Ticaret Borsası ile tüm işbirliklerine hazırız” şeklinde konuştu.
Ziyarette Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ile Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mutad Bertan da hazır bulundu.