Bucaspor Başkanı Kaya: Beşiktaş’ı eleyeceğimizi düşünüyorum

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur mücadelesinde Beşiktaş'la eşleşen Bucasor Kulüp Başkanı Hüsnü Kaya, "Beşiktaş'ı eleyeceğimizi düşünüyorum.

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur mücadelesinde Beşiktaş’la eşleşen Bucasor Kulüp Başkanı Hüsnü Kaya, “Beşiktaş’ı eleyeceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nın önceki turlarında Eyüpspor ve Aydınspor 1923’ü eleyen, diğer İzmir takımlarının elenmesiyle şehrin tek temsilcisi durumunda bulunan Bucaspor, Süper Lig’de şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş ile eşleşti. 3-4-5 Aralık tarihlerinde oynanacak maçın kesin tarih ve saati daha sonra belli olacak.

Bucaspor Başkanı Hüsnü Kaya, kura çekimi sonrasında eşleşmeyi değerlendirdi. Beşiktaş gibi güçlü bir takımı ağırlayacaklarından dolayı mutlu olduklarını kaydeden Kaya, “Beşiktaş’ı eleyeceğimizi düşünüyorum. Bildiğiniz gibi Bucaspor, yakın geçmişte Süper Lig’de oynadı ve halen Süper Lig seviyesinde bir takım.” diyerek, şöyle konuştu:

“Beşiktaş eşleşmesi Bucaspor’un geri dönüşü olacak. Bu eşleşmeden çıkacak turu getiren bir galibiyet kulübümüz için can suyu olacak ve güzel günlerin başlangıcına merhaba diyecektir. Genç oyunculardan kurulu bir takım olmamız sebebiyle de futbolcularımızın bu maça farklı bir motivasyonla hazırlanacağını düşünüyorum. İzmir’e ve Buca’ya güzel bir galibiyet yaşatarak tur atlayacağız, eminim ki Beşiktaş karşısında mücadele edecek futbolcularımız transfer döneminin en gözde futbolcuları olacaktır.”