BUDO’dan ek seferler

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım şirketi BURULAŞ, 30 Ağustos Cuma gününden itibaren, İstanbul ve Tekirdağ'a ek seferler gerçekleştirecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ, 30 Ağustos Cuma gününden itibaren, İstanbul ve Tekirdağ’a ek seferler gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan ve Bursa ile Tekirdağ arasındaki mesafeyi 3,5 saate düşüren feribot seferlerine 30 Ağustos Cuma gününden itibaren ek sefer konulacak. Buna göre 30 Ağustos Cuma gününden okullar açılana kadar her Cuma günü, Mudanya’dan Avşa’ya saat 08.00, Avşa’dan Mudanya’ya da 18.15 seferleri gerçekleştirilecek. Cumartesi ve Pazar günleri de Mudanya-Avşa-Tekirdağ seferleri devam edecek.

Aynı zamanda Mudanya ile Kabataş arasındaki BUDO seferleri Eylül ayı tarifesine ek olarak; pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri Mudanya’dan saat 13.00, Kabataş’tan 17.30 seferleri de gerçekleştirilecek. Öte yandan vatandaşlar, BUDO’nun yeni başlayan android ve ios uygulamalarından da tariflerle ilgili bilgiye ulaşabilecek.