Burdur Körfez TEOG şampiyonunu altınla ödüllendirdi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın bu yıl ilk defa yaptığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması(TEOG) Sınavı'nda tüm soruları cevaplayarak 100 tam puan alan Elif Açıkalın'ı altınla ödüllendirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl ilk defa yaptığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması(TEOG) Sınavı’nda tüm soruları cevaplayarak 100 tam puan alan Elif Açıkalın’ı altınla ödüllendirdi.

Burdur Merkez Körfez Dershanesi’nde gerçekleştirilen ödül törenine, Dershanenin SBS Yöneticisi Ercan Külahcı, Öğretmenler Ömer Musa Yıldız, Şampiyon Elif Açıkalın’ının anne ve babası katıldı. TEOG sınavında tüm soruları cevaplayarak Türkiye ve Burdur Birincisi olan, Özel Alpaslan Ali Can Koleji öğrencisi Elif Açıkalın’a, hediyesini Körfez Derhsanesi Burdur Merkez Şube SBS Yöneticisi Ercan Külahcı verdi. Külahcı, “Yıllardır eğitimcilik yapıyorum. Elif gibi başarılı olan öğrenciler genellikle, derslerine belirli bir zamanda ve düzenli çalışan, ders çalışmasına rağmen sosyal etkinlikleri de aksatmayan, ailesi, okulu ve arkadaşları ile barışık olan çocuklar oluyor. Bize bu güzel başarıyı kazandıran Öğrencimiz Elif Açıkalın’a, kendisine sürekli destek olan ailesi ve okuluna teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. CİHAN