Bursa Festivali’nin bilet satışları sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 45. Uluslararası Bursa Festivali tüm hızıyla sürerken, sıradaki etkinliklerin bilet satışları devam ediyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı Genel Sekreteri Akif Koçyiğit, “Festivalimize Bursalılar bu yıl yine büyük bir ilgi gösterdi. Özellikle biletlerin satışa çıktığı ilk hafta Tayyare Kültür Merkezi gişesinin önünde uzun kuyruklar oluştu. Basında da bileti ilk birkaç günde biten etkinliklerle ilgili haberler çıktı. Tüm etkinliklerinin biletlerinin bittiğini sanan bir çok kişi BKSTV’yi arayarak bizden bilet temini için yardım istiyorlar ancak Gece Yolcuları, Boney M, Erkan Oğur – Eric Violamans ve Kutsi konser biletlerinin satışı halen TKM’de devam ediyor. Bursalı sanatseverler bu etkinlikleri izlemek istiyorlarsa elimizde az sayıda kalan biletlerden almak için acele etmeliler” dedi.

BKSTV Genel Sekreteri ayrıca, Bursalıları yarın akşam Mudanya’da Zeynep Dizdar’ın vereceği ücretsiz halk konserine davet etti. Koçyiğit, “İlle de Sen isimli yeni albümüyle bir kez daha müzikseverlerden tam not alan Zeynep Dizdar, inanıyorum ki Mudanya’da son yıllarda gerçekleştiren en görkemli konserlerden birine imza atacak” şeklinde konuştu.