Bursa Gelin Damat 2006 Fuarı büyük ilgi gördü

Bursa Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı ve Bursa Gelin Damat 2006 Fuarı büyük ilgi gördü.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş tarafından Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği, Bursa Kuaförler Odası ve Bursa Berberler Odası işbirliği ile hazırlanan Bursa Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı, Kuaför-Güzellik-Kozmetik Ürün ve Ekipmanları Fuarı ile Bursa Gelin Damat 2006, Bursa Evlilik Öncesi Hazırlıklar Fuarı’nı 26 bin 573 kişi ziyaret etti.
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 17-19 Mart 2006 tarihleri arasında düzenlen Bursa Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı ve Bursa Gelin Damat 2006, yurtiçi ve yurtdışı toplam 105 firma ve firma mümessilliğinin katılımıyla gerçekleşti.

Fuar, Bursa dışında Afyon, Ankara, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Uşak ve Zonguldak’tan gelen profesyonel heyetler tarafından ziyaret edilirken, fuarı 26 bin 573 kişi gezdi.

Bursa Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı, bay-bayan kuaför salonları için ürün ve ekipmanlar, estetik-solaryum ürün ve ekipmanları, parfüm-deodorant ve esansları, makyaj malzemeleri ve tırnak cilaları, peruk ve saç kaynak ürünleri, profesyonel bakım ürünleri, dermokozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri, şampuan ve saç şekillendiricileri, cilt bakım ürünleri, hijyenik bakım ürünleri, estetik ve güzellik merkezlerinin yer alacağı kapsamıyla, ziyaretçilerine tüm güzellik ve kişisel bakım olanakları hakkında bilgi edinme ve alışveriş imkanı sundu. Bursa Gelin Damat 2006, evlilik hazırlığı yapan tüketiciye tüm ihtiyaçlarını birarada görebilme, satın alma ve evlilik ile ilgili organizasyonları gerçekleştirebilecek her türlü yan hizmeti bulma imkanı tanıdı.

Fuar alanında tahsis edilen ayrı bir bölümde profesyonel takımlar tarafından saç şovları organize edilmiş, dans gösterileri yapılmış ve gelinlik defilesi düzenlenirken, gerçekleştirilecek şovlar ve defilelerle beraber; seminer, panel ve eğitimler ziyaretçilerimize ilgi duydukları ve merak ettikleri farklı konularda bilgi edinme fırsatı sunuldu.