Bursa’da tek hedef galibiyet

Bursaspor, yarın Denizlispor'u mağlup ederek liderliğini devam ettirmek istiyor.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın, “Türkiye’de futbol devrimi olacaksa bunu Bursaspor gerçekleştirecektir” açıklamasının ardından zirveye yerleşen Bursaspor’da tek hedef yarınki Denizlispor’u yenmek. Rakiplerinin maç sonuçlarını beklemek yerine kendi maçlarını kazanması gerektiğini belirten Bursaspor yönetimi de, yarınki maçı taraftarların desteği ile kazanacaklarını söyledi.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Denizlispor ile zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını belirterek, hedeflerinin taraftarların desteğiyle bu karşılaşmayı da kayıpsız geçmek olduğunu kaydetti. Başkan Yazıcı, “Turkcell Süper Lig’de 55 puanla lider durumdayız. Ligde oynayacağımız 8 maçımız daha var. Bunlarından birini de yarın akşam Denizlispor ile yapacağız. Bizim için her maç final niteliği taşıyor. Denizlispor ile zorlu bir maça çıkacağı. Hedefimiz, taraftarımızın desteğiyle bu karşılaşmayı da kayıpsız geçmek. Bizim bu yolda en büyük destekçimiz, muhteşem taraftarımız. Hiç bir zaman bizleri yalnız bırakmadılar. İç sahada olsun, deplasmanda olsun, takımlarına sonsuz desteklerini verdiler” dedi.

Bursaspor’un yarınki Denizlispor maçına şu 11’le çıkması bekleniyor:

Dimitar Ivankov, Ali Tandoğan, Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk, Mustafa Keçeli, Volkan Şen, İvan Ergic, Hüseyin Cimşir, Ozan ipek, Sercan Yıldırım, Turgay Bahadır