Bursaspor Daum’dan yoksun olarak çalıştı

Bursaspor, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde yapılan antrenmanla sürdürdü.

Bursaspor Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında evinde oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde yapılan antrenmanla sürdürdü.

    Yardımcı antrenörler Faruk Korkmaz ve Rudi Verkempinck nezaretinde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Yeşil-beyazlılar topla yapılan ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirdi. Daha sonra iki gruba ayrılıp yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçta galip gelen kırmızı takım antrenman sonrasında basın mensuplarına galibiyet pozu verdi.

    Sağ üst adalesinde ağrıları bulunan Michael Basser düz koşunun ardından salonda çalışırken, sağ kasık adalesinde ağrısı olan Renato Civelli'nin yanı sıra milli takımlarda bulunan Stanislav Sestak, Serdar Aziz, Enes Ünal, Batuhan Altıntaş ve Ertuğrul Ersoy antrenmana katılmadı. Tedavisine devam edilen Ozan İpek takımdan ayrı, fizyoterapistler Recep Lokmaoğlu ve İlker Arıbaş nezaretinde düz koşu yaptıktan sonra salonda çalıştı.

    Teknik Direktör Christoph Daum, Türkiye ile Almanya milli takımlarında forma giymiş bazı eski futbolcuların, kimsesiz çocuklar yararına 17 Kasım'da oynayacağı karşılaşmada teknik direktörlük yapmak amacıyla ülkesine gitti.