Bursaspor’un forma sponsoru Uludağ Limonata oldu

Uludağ limonata, iki yıllığına Bursaspor'un forma sırt sponsorluğunu üstlendi.

Uludağ limonata, iki yıllığına Bursaspor’un forma sırt sponsorluğunu üstlendi. Bursaspor geçtiğimiz hafta Galatasaray ile evinde oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı maçta ilk kez Uludağ limonata logolu formalarla çıktı.

2013- 2014 sezonunda Bursaspor A takım formalarının sırtında Uludağ limonata logosu yer alacak. Uludağ limonata, Bursaspor ile iki yıllık forma sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Bursaspor, 25 Eylül Pazar günü oynanan ve 1-1 berabere biten Bursaspor-Galatasaray maçına da ilk kez Uludağ limonata logolu formalarla çıktı.

Üretim faaliyetlerini Bursa’da yürüten bir marka olarak, Bursaspor’un şampiyon olduğu 2009-2010 sezonunda da takımın forma sponsoru olduklarını hatırlatan ve bu sezon da yıldızı parlayan takımı desteklemekten mutluluk duyduklarını belirten Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, “Türkiye’nin ilk ambalajlı limonatası olan ve geleneksel tadı ile çok sevilen Uludağ limonata ile şehrimizin başarılı takımını desteklemekten çok mutluyuz. Bursa’da kurulan ve üretim yapan bir marka olarak takımımızın başarıları ile her zaman sevindik ve gurur duyduk. Bundan sonra, forma sırt sponsoru olarak Bursaspor’a daha güçlü bir şekilde destek verme fırsatını elde ettik, bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile Bursaspor’a 2013- 2014 sezonunda başarılar dileriz.” dedi.

Uludağ limonata ve Bursaspor arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının, forma sponsorluğu dışında 2 sezon boyunca bazı diğer işbirliklerini ve uygulamaları da kapsıyor.