Bursaspor Yönetim Kurulu’ndan futbolculara moral yemeği

Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri, A Takım futbolcuları ile yemekte biraraya geldi.

Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri, A Takım futbolcuları ile yemekte biraraya geldi.

Yemeğe, 2. Başkan Rıdvan Şen, İcra Kurulu Üyeleri İlhan Satık, Ali Ay, yöneticiler İlyas Acar, Mehmet Aktar, İlyas Kocaefe, Yüksel Çolak, Necdet Ertaş, Başkan Danışmanı Alpay Şar, İletişim Medya ve Pazarlama Direktör Osman Akın’ın yanı sıra Genel Direktör Ayhan Barışıcı, Sportif Koordinatör Barış Güçlü, Teknik Direktör Christoph Daum ve futbolcular katıldı.

İkinci Başkan Rıdvan Şen yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Öncelikle Galatasaray karşılaşmasında göstermiş olduğunuz mücadeleden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bunun bir başlangıç olmasını ve önümüzdeki Antalyaspor maçında da devam etmesini diliyor ve bu karşılaşmada sizlere sonsuz başarılar diliyorum. Sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Her zaman arkanızdayız. Birlik ve beraberlik içerisinde Bursasporumuzun en iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.”

Kaptan İbrahim Öztürk ise “Yeni sezon hepimize hayırlı olsun. Bizler Bursaspor’un askerleriyiz. Birlik ve bütünlük içerisinde Bursaspor’u en iyi şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın.” dedi.