Bursaspor’da şampiyonluk ürünleri satışa sunuluyor

Türkiye İkinci Futbol Ligi A Kategorisi'nde Süper Lig'e çıkmayı garantilemek için sadece bir puana ihtiyacı olan Bursapor'da yönetim 'artık şampiyonuz' diyerek çeşitli ürünleri satışa çıkarıyor.

Üzerinde futbolcu ve teknik heyetin imzasının yer aldığı forma, atkı, bayrak ve taraftar kartları cumartesi gününden itibaren Bursastore mağazalarından satışa sunulacak.

Bursaspor Şampiyonluk Komitesi, yapılan çalışmalar hakkında Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi. İdari Asbaşkan Murat Yanıklar, Bursaspor’un şampiyonluk için sadece 1 puana ihtiyacı olduğunu belirterek, şampiyonluk için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Komitemiz ilk önce şampiyonluk logosunu seçti. Bu yıla özgü bir logo olan Şampiyonluk Logosu anı ürünlerimizin tamamında kullanılacak.” diyen Yanıklar, ‘Şampiyonluk Forması’nın da 35 YTL’den cumartesi gününden itibaren satışa sunulacağını söyledi.

Yanıklar, şöyle devam etti; “Üzerinde sponsor frmamızın amblemi iel birlikte teknik heyet ve futbolcularımızın imzaları bulunuyor. Bu ürün Cumartesi gününden itibaren Bursastore mağazalarımızda 35 YTL fiyatla satışa sunulacak. Şampiyonluk Bayrakları; Komitemiz 4 adet şampiyonluk bayrakları hazırladı. Bu bayraklar ebat ebat store lerde satılacak. Taraftarlarımız eğer bayraklardan özel boyutlarda örneğin sokakları süslemek amacıyla yaptırmak isterler ise kulübümüzün Reklam ve Halkla İlişkiler departmanını arayarak siparişlerini verebilirler. Bayraklarımızda Cumartesi gününden itibaren 7.5 YTL den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Şampiyonluk Atkısı; Şampiyonluk atkımızda yine teknik heyet ve futbolcularımızın resimlerinin bulunduğu bir tasarıma sahip. 1-2 farklı tasarım daha yaptırıyoruz. Fiyat olarak 25 YTL civarında olması planlanıyor. Taraftar Kart; Taraftar kartımız sezonluk bir kart olacak. Üç farklı seçenekte taraftarlarımıza sunulacak. Bu kartla taraftarlarımız arasından yapılacak olan çeklişler ile takımla birlikte deplasmanlara gidilebilecek. Vakıfköy`de yapılacak özel idmanları izleyebilecekler. Yine iç saha dış saha maçlarımızı Yönetim Kurulu ile birlikte izleyebilecekler.Bursastore mağazalarımızdan alışverişlerinde, kombine kart alımlarında özel indirimlere sahip olacaklar. Ayrıca Bursa`da yer alan firma sahipleri bizimle irtibata geçerek kart sahiplerine özel indirimler sunabilirler. Taraftarlarımız bu sene herşeyi hakettiler. Yönetim Kurulu olarak taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Lisanslı olan anı ürünlerimize ilgi göstermelerini bekliyoruz”.

Bursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu da, şampiyonluk için herşeyin hazır olduğunu belirterek, taraftarları ürünleri almaya davet etti.