Çakar: Acun’la gurur duyuyorum

Fox TV’de Şansa Bak yarışmasını sunan eski hakemlerden Ahmet Çakar, televizyonda kimseyi kendisine rakip görmediğini söyledi. Çakar, Acun Ilıcalı ile de gurur duyduğunu ifade etti.

Yeni Şafak’a konuşan Çakar, “Hiç kimseyi rakip olarak görmem, yaşları küçük bile olsa önlerinde düğmemi iliklerim. Kenan Işık, Acun, Mehmet Ali Erbil gibi isimler yıllarını bu işe vermiş bu sektörde büyümüş. Ha ama onlardan biri de spor sektörüne geldiler mi ben de aynı şeyi “düğme iliklemeyi” onlardan beklerim” dedi.

Show TV’de ’Var mısın, Yok musun’ yarışmasıyla reytingleri alt üst eden Acun Ilıcalı ile gurur duyduğunu ifade eden Ahmet Çakar, şöyle konuştu:

“Bugün Acun tüm zamanların en çok izlenen programlarından birini yaptı, kendisiyle gurur duyuyorum. Türkiye’ye de güzel mesajlar veriyor; kardeşlik, dayanışma, birlik, beraberlik, takım ruhu gibi. Buna karşın Acun her gece sembolik paralar verse zaman içinde erir. Birincisi yarışma programının tutulabilmesi için önce para vereceksiniz. Bilgi içerikli yarışma formatları, örneğin; bizim programımız “D sınıfı” izleyici kitlesi tarafından çok az seyredilir çünkü onlar okuma yazma bilmeyen kitlelerdir. Kimseyi eleştirmek açısından söylemiyorum; şartlar onlara bu imkanı tanımamıştır. Benim yaptığım yarışma programı gibi kategori yükseldikçe her kesime hitap etmiyorsunuz.”

TELEVİZYONGAZETESİ