Çalışma hayatına katkı veren firmalar ödüllendirildi

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2. İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri Toplantısı'nda, çalışma hayatına katkı veren firma temsilcileri ve iş adamları ödüllendirildi.

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2. İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri Toplantısı’nda, çalışma hayatına katkı veren firma temsilcileri ve iş adamları ödüllendirildi.

Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen kariyer günlerine Zonguldak Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç’ın yanı sıra Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, daire müdürleri, iş adamları ve meslek danışmanları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu, bu faaliyetlerle iş edindirdikleri gençlere kariyer yollarını açmanın huzurunu yaşadıklarını kaydetti.

Başkan Akdemir, kariyer günleri etkinliğinin çok faydalı geçeceğine inandığını belirtti. Zonguldak Vali Yardımcısı Aylanç ise “Kariyer aynı zamanda eğitim demek. Bir insanın eğitimi, sosyal hayatta en önemli faaliyetlerden biridir. Eğitim ve kariyer yan yana giden bir gelişimdir. Kariyer sahi insanlar, edindiği bilgi ve tecrübeleri gençlerimize aktararak toplumsal kalkınmayı ve bilinçlenmeyi sağlar. Bu uğurda mücadele eden herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Program, 2013 yılında iş edindirme ve çalışma hayatına üstün hizmet sağlayan 12 iş adamı ve firma temsilcisine teşekkür belgesi verildi.

Kariyer günleri etkinlikleri 2 gün sürecek.