Canaydın için 100 otobüs 2 feribot

Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, yarın toprağa verilecek eski başkan Özhan Canaydın'ın cenaze töreni için 2 feribotla 100 tane otobüs göndereceğini söyledi.

Başkan Özhan Canaydın’ın Galatasaray’ın önemli değerlerinden biri olduğunu, camianın vefatı nedeniyle büyük bir yıkım yaşadığını da belirten Albayrak, ”Camiamızın deyimiyle Özhan abi bizim için büyük bir kayıp oldu. Galatasaray’a verdiği hizmetlerin unutulamayacağını tahmin ediyorum. O her zaman içimizde yaşayacak, gönlümüzde olacak, en azından benim hiç unutmayacağım bir başkandı. Üzülmemek mümkün değil. Galatasaray’ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz.” dedi.

Albayrak, camianın büyük teveccüh gösterdiğini de belirterek, ”Sabah erken saatlerinde 50 otobüs göndereceğimi açıklamıştım. Fakat yoğun bir ilgi oldu. Herkes cenaze törenine gitmek istiyor. Onun için İDO’dan iki tane feribot kiraladık ve 100 tane de otobüs kaldıracağız. Cenaze törenine katılmak isteyenleri götürmek üzere yarın sabah 07.00’de, Yenibosna’daki ALTUR’un önünden 100 tane otobüs kaldıracağız.” dedi.

Abdurrahim Albayrak, Canaydın’ın cenazesine gitmek isteyenlerin yukarıda belirtilen saatte Yenibosna’daki ALTUR’un önünden olmasını da istedi.