Canaydın’dan Fenerbahçe’ye anlamlı mesaj…

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Türk futbolununun daha ileriye gitmesi gerektiğini belirterek ekledi, "Umarım Fenerbahçe ile birlikte elele Şampiyonlar Ligi'ne çıkarız" dedi.

Donanma Komutanı Oramiral Metin Ataç’ın daveti üzerine Gölcük Donanma Komutanlığı’nı ziyaret eden Canaydın ve ekibi, elde edilen şampiyonluk nedeniyle Ataç’ın verdiği yemeğe katıldı. Komutanlarla birlikte yemek yiyen ve TGC Turgutreis fırkateyni ile denizaltıları gezen Cim Bom’un patronu, sohbet sırasında da sağduyulu ifadeler kullandı.

– ‘İLERİ GİTMELİYİZ’ –

Ataç’ın verdiği yemekte komutanlarla uzun uzun futbol üzerine sohbet eden Canaydın, gelecek sezonla ilgili temennilerini de açıkladı. Konu Fenerbahçe’den açılınca olumlu sözler sarfeden Galatasaray Başkanı, şöyle konuştu;

“Umarım önümüzdeki sezon Fenerbahçe ile elele Şampiyonlar Ligi’ne çıkarız. Türk futbolu artık daha ileri gitmek zorundadır. Avrupa’da sürekli varolmalıyız ki, futbolumuzu ilerletebilelim. Ben tüm temsilcilerimizin, önümüzdeki sezon Avrupa arenasında başarılı sonuçlar almasını umut ediyorum.”