Carla Bruni ortalarda yok

Fransa’nın güzel First Leydi’si Carla Bruni, dünyada Carlamania rüzgarı estirdikten sonra kayıplara karıştı.

20 gündür ortalarda görünmemesi, ülkede “Acaba ayrıldılar mı” söylentileri başlattı

Eski İtalyan topmodel Carla Bruni, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile 4 ay önce evlenince bir anda dünyanın gündemine oturmuştu. Bruni, önce Sarkozy ile çıktığı Mısır gezisinde ardından İngiltere’ye yaptıkları resmi ziyarette tüm gözleri üzerinde topladı. Öyle ki First Lady’nin her hareketi, her mimiği haber oluyor, kıyafetleri moda akımı başlatıyordu. Kısacası son bir aya kadar tüm dünyada bir Carlamania çılgınlığı yaşanıyordu. Ancak Carla rüzgarı, birdenbire duruldu. Yaklaşık 20 gündür, Carla basının karşısına çıkmıyor. Bu gizemli “yok oluş” Fransa’da internette en çok tartışılan konulardan biri oldu. Son olarak 14 Mayıs’ta dedesinin düğününe katılmaması “Carla nerede” sorularını artırdı. İşte bu konuyla ilgili blog’larda dolaşan Carla Bruni teorileri:

HAMİLE OLABİLİR

1- Sarkozy’ye olan halk desteği dibe vurdu. First Lady nereye gitse, Cumhurbaşkanı’nı gölgede bırakıyordu. Bu nedenle Elysee Sarayı, bir süre Sarkozy’yi ön plana çıkarmak için Carla’ya ”gözlerden uzak ol“ talimatı vermiş olabilir.

2- Çift evlendikten sonra bir kaç gün sonra ”Carla hamile“ dedikoduları çıkmıştı. Carla gerçekten de hamile ve haftalar geçip karnı büyüdüğü için kameralar karşısına geçmiyor olabilir.

3- En ağır basan teori ise çiftin ayrılığın eşiğinde olduğu. İddialara göre Sarkozy ve Carla’nın arası son bir aydır zaten açıktı. Bu nedenle çift, ayrılmış veya ilişkilerine ara vermiş olabilir.

EN SON TUNUS’TA GÖRÜLDÜ

Sarkozy, özel hayatını gözler önünde yaşadığı için çok eleştiriliyor. Son aylarda kötü giden ekonomi ve seçim öncesi vaatlerini yerine getirmediği için de halk desteğini yitirmiş durumda. 40 yaşındaki First Lady, kameraların karşısına en son 29 Nisan’da Cumhurbaşkanı ile ziyaret ettiği Tunus’ta çıktı. Son 4 aydır her gün ayrı bir Carla haberi yapan Fransız basınında, bu tarihten itibaren haberler bıçak gibi kesildi.