Carrusca yönetime rest çekti

G.Saray'da Carrusca krizi yaşanıyor. Yönetimin Kayserispor'a kiralık vermek üzere anlaştığı Arjantinli oyuncu, "Ya G.Saray'da kalırım, ya da ülkeme dönerim." diyerek rest çekti.

G.Saraylı oyuncular, Antalya’ya gitmeden önce sabah kısa süren bir çalışma yaptı.
Sezon başında büyük ümitlerle transfer edilen ve 5 yıllık sözleşme imzalanan Carrusca’dan istediği verimi alamayan Sarı-Kırmızılı yönetim, bu futbolcuyu tecrübe kazanması için Kayserispor’a kiraladı. Yönetimin kendisinden habersiz Kayserispor’la anlaşmasına bozulan Arjantinli futbolcunun, kiralık gitmeyi kabul etmediği öğrenildi. Kulüpten ayrılmayacağını söyleyen Carrusca’nın, “Ben kiralık oynayacak futbolcu değilim. Eğer beni istemiyorsanız, beni ülkemden isteyen takımlar var. Ya G.Saray’da kalırım, ya da ülkeme dönerim.” diyerek rest çektiği ifade edildi.

G.Saray, ikinci yarı mesaisine Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan antrenmanla başladı. Teknik Direktör Eric Gerets, yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcuların adeta pestilini çıkardı. Oyuncuları 3 gruba ayıran Belçikalı çalıştırıcı, futbolcuları hem salonda hem de sahada çalıştırdı. Ayhan, koşularda formda gözükürken, en zorlanan ise Kamerunlu Song oldu. G.Saray, dün öğle saatlerinde Antalya’ya gitti. Sarı-Kırmızılılar, burada Efes Cup’a katılacak. Cim Bom, turnuvadaki ilk maçını 9 Ocak’ta Feyenoord ile saat 20.00’de yapacak. Karşılaşma Kanal D’den naklen yayınlanacak. Galatasaray ikinci yarı hazırlıklarına 3 eksikle başladı. Hakan Şükür, kampa Antalya’dan katılırken, Mondragon’un gece geç saatlerde kafileye katılacağı açıklandı. Tatilini İtalya’da sürdüren Okan Buruk’un da kampa bu sabah katılması bekleniyor.

Ayhan, Tolga’ya telefon hediye etti

Sarı-Kırmızılıların tecrübeli futbolcusu Ayhan Akman, dün takım arkadaşı Tolga Seyhan’a jest yaptı. Antalya’ya hareket öncesi hava limanında kendisine cep telefonu alan Ayhan, yanındaki arkadaşı Tolga’yı da unutmadı. Yıldız futbolcu kendisine aldığı telefonun aynısından takım arkadaşına hediye etti.

Geçtiğimiz günlerde dayısı vefat eden ve cenaze töreni için İsveç’e giden Hasan Şaş’ın moralinin oldukça bozuk olduğu gözlendi. Önceki seyahatlerde son derece neşeli hareketleri ve esprileriyle tanınan tecrübeli oyuncunun ağzını bıçak açmaması dikkat çekti.

Necati, 27 yaşına girdi

Galatasaray’ın milli futbolcusu Necati Ateş, 27 yaşına bastı. İdman sonrası tesislerde arkadaşlarıyla birlikte pastasını kendi elleriyle kesen golcü futbolcu, daha sonra pastasını takım arkadaşlarına kendi elleriyle yedirdi. Resmi siteden Necati’nin doğum günü için kutlama mesajı yayınlandı. Antalya havaalanına inişte taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşan ve doğum günü tebriklerini kabul eden Necati, “Yaş olarak daha olgun bir çağa giriyorum. Dileğim futbolumunda daha olgun ve kabul edilebilir düzeye gelmesi” şeklinde konuştu.