Cassio Lincoln dönüyor

2 Aralık'ta sakatlanan ve o günden bu yana takımdan ayrı kalan Cassio Lincoln, bugün oynanacak Manisaspor maçının kadrosuna alındı.

Yüzde 100 yerliye devam
Bu sezon, başı sakatlıklarla belada olan Galatasaray’da yaralar yavaş yavaş sarılmaya başlandı. Geçen hafta Fenerbahçe derbisinde oynayan Ayhan Akman’dan sonra Lincoln de bugün sahalara geri dönüyor. Teknik direktör Feldkamp’ın 18 kişilik maç kadrosuna aldığı Brezilyalı yıldızın, Manisaspor karşısında ikinci yarı forma giymesi bekleniyor. Kalli’nin, bu akşamki maça Kadıköy’de ezeli rakibi karşısında başarılı bir performans sergileyen yüzde 100 yerli 11 ile başlamayı tercih edeceği öğrenildi.

Bambaşka bir Manisaspor
Lider Galatasaray’ın rakibi, ara transferin hareketli ekiplerindendi. Giray Bulak’la yollarını ayıran ve takımı Yılmaz Vural’a emanet eden Manisaspor, Holosko’yu kaybettiği kadrosunu Beşiktaş’tan Burak Yılmaz ve Koray Avcı, Denizlispor’dan Allyson, Mönchengladbach’dan Jose Antonio, Guimaraes’den Targino, Randers’den Dalgaart ve Sakaryaspor’dan Martinez’le güçlendirdi. Ev sahibinde Song, Barusso, Hasan Şaş, Linderoth, Nonda, konuk takımda ise Koray yok.