Cem’den Ebru Şall’ya: Ateş et ve unut

Cem Yılmaz, katıldığı galada Ebru Şallı ile ilgili sorulara alaycı bir yanıt verdi.

Gündeme bomba gibi düşen ünlü şovmen Cem Yılmaz ve Ebru Şallı aşkında şok bir gelişme yaşandı.

Cem Yılmaz sık sık görüntülendiği Ebru Şallı'yı kızdıracak bir açıklama yaptı. Ünlü şovmen Mustafa Sandal'ın şarkısı ile Ebru Şallı'ya göndermede bulundu.

Cem Yılmaz yaz aylarında aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Şallı'yla ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Ünlü komedyenin Şallı'yla ilgili aşk sorusuna verdiği cevap yenilir yutulur cinsten değil…

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı yaz aylarında önce Çeşme’de birlikte görüntülenmiş, ardından güzel manken tatiline Bodrum’da Cem Yılmaz’ın yazlığının hemen yanında bulunan bir otelde devam etmişti. Hatta Cem Yılmaz gittikleri bir gece kulübünde Şallı’nın gözlerinin içine bakarak şarkı bile söylemişti.

Şarkı sözleri Ebru'yu kızdıracak

Cem Yılmaz'ın söylediği Mustafa Sandal'ın şarkısında, ‘Hakkımızda hayırlısı yok', ‘Ateş et ve unut. Arkanı dön ve git', ‘Öylece güle güle' gibi ifadeler yer alıyor.

Komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine' isimli sinema filminin galasına katıldı. Yılmaz, gazetecilerin Ebru Şallı ile yaşadığı aşk hakkındaki soruları üzerine, “Ben aşka inanmıyorum” diye konuştu.

Yılmaz bu sözünün hemen akabinde Mustafa Sandal'ın ‘Ateş Et ve Unut' şarkısını söylemeye başlayınca tepki çekti. Yılmaz'ın bu davranışı galaya katılan kadınlar tarafından, “Argo bir espriydi. Maksadını aştı” denilerek ayıplandı. Ebru Şallı'nın bu gelişmeler üzerine nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

Cem Yılmaz, Ebru Şallı’yla  sık sık birlikte görüntülenmesine rağmen aşk yaşadıkları  iddiaları karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti.

SÖZCÜ