Cem Yılmaz Alman polisini zor ikna etti!

Alman polisinin ülkeye giriş izni vermediği sanatçıyı magazin haberlerinin kupürleri kurtardı. Haberleri gören polis Yılmaz konusunda ikna oldu

Yahşi Batı filminin galası için Almanya’ya giden Cem Yılmaz’ı pasaport kontrolünde gazeteciler kurtardı. Neşeli bir yolculuğun ardından Almanya’ya varan ve pasaport kontrolüne gelen Yılmaz, pasaport polisinin onu içeri alamayacağını söylemesiyle şoke oldu. Almanya’ya giriş vizesinde sorun olduğunu söyleyen pasaport polisine derdini bir türlü anlatamayan Yılmaz, ne anlattıysa ikna edemedi. Elindeki evraklara bakan polis, Yılmaz’ın Almanya’ya giremeyeceğini belirtti. Arkasında bir çok yolcu sırada beklerken pasaport polisini bir türlü ikna edemeyen Yılmaz’ın imdadına, magazin muhabirleri yetişti.

BAK BURADA RESMİ VAR!

Filmde rol alan oyuncular ile teknik ekip, Cem Yılmaz’ın Türkiye’de ne kadar ünlü bir oyuncu olduğuna ve yeni filminin Almanya galası için geldiğine inandırabilmek için, o günlerde gazete manşetlerinde yer alan magazin haberlerini polise gösterdi. Teknik ekibin ve oyuncuların yanlarında getirdikleri gazetelerde yer alan Cem Yılmaz ve ‘Yahşi Batı’ haberlerini gören polis, ikna oldu ve Yılmaz’ın Almanya’ya girişine izin verdi.