Cem Yılmaz ayıp etti!

Cem Yılmaz'ın başrollerini oynadığı, bazı bölümleri Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı içinde çekilen ''Hokkabaz'' adlı filmin çalışmaları sırasında bölgeye gelen ziyaretçiler, yolun trafiğe kapanması sebebiyle çekimlerin bitmesini bekledi.

Ziyaretçilerin en yoğun olduğu saatlerde yapılan çekimlerde Eceabat İlçe Jandarma ekipleri setin kurulduğu yerin giriş ve çıkışında kontrollü geçişleri sağlıyor. Ayrıca çekimler sırasında hiç bir basın mensubuna demeç vermeyen Cem Yılmaz, jarma ekiplerinde bölgeye gazetecilerin sokulmaması ve uzaktan çekim yapmamalarını istedi.

Bölgede ilk olarak iki hafta önce çekimlere Küçük Anafartalar köyünde başlayan Cem Yılmaz ve ekibi, köylülere de rol verdi. Film çekimlerinde rol alan köylüler ise film ile yatıp film ile kalkıyor.

Köy kahvehanesinde bir araya gelen köylüler kendi aralarında yaptıkları sohbetlerde bol bol ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın taklitlerini yapıp film hakkında konuşuyor.

Çekimleri mayıs ayında İstanbul’da başlayan, başrollerinde Mazhar Alanson ve Özlem Tekin’in de rol aldığı ”Hokkabaz” adlı film seneye gösterime girecek.