Ceyhan’da galibiyet sevinci yaşanıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ( TKBL ) takımlarından Ceyhan Belediye'de artarda alınan galibiyetler yüzleri güldürüyor.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ( TKBL ) takımlarından Ceyhan Belediye’de artarda alınan galibiyetler yüzleri güldürüyor.

Ceyhan Belediye Genel Menajeri Fatih Yücel, geçtiğimiz hafta sonu kritik bir maç kazandıklarını söyledi. TED Ankara Kolejliler’in iyi oynayan bir takım olduğunu vurgulayan Yücel, “Deplasmandaki maçımızı bir sayı ile de olsa kazanmamız bizleri mutlu etti. Yaptığımız 6 maçın dördünü aldık. Kadro yapısı olarak mütevazı bir kadroya sahibiz. Bunu lafın gelişi olarak söylemiyorum. Dördüncü yabancı oyuncu hakkımızı kullanmayıp üç yabancı ile yolumuza devam ediyoruz.” dedi

Kadrolarında 5 genç oyuncunun bulunduğunu ve bu oyuncuların gözle görülür süreler aldığını belirten Yücel, “Antrenörümüz Atilla Keskin altyapımızdan yetişmiş olan genç oyunculara her zaman destek olan ve onları takıma kazandırmaya yönelik takım oluşturan bir isim. Bu hafta sonu Ceyhan’da İstanbul Üniversitesi B.G.D takımını ağırlayacağız. Rakibimiz güçlü bir takım ancak biz de kazanmak için sahada olacağız. Kendi evimizde henüz maç kaybetmedik. Bu maçı da kazanmak istiyoruz.” diye konuştu.