Ceylan Belgin: Dershaneler ve okuma salonları sayesinde yeni bir hayata başladım

Bingöl'de 29 Ekim 2011 tarihindeki canlı bomba saldırısı sonucu annesi Hatice Belgin'i kaybeden Ceylan Belgin, ''Annemi kaybettikten sonra hayatımın bittiğini düşünüyordum.

Bingöl’de 29 Ekim 2011 tarihindeki canlı bomba saldırısı sonucu annesi Hatice Belgin’i kaybeden Ceylan Belgin, ”Annemi kaybettikten sonra hayatımın bittiğini düşünüyordum. Dershaneler, okuma salonları sayesinde yeni bir hayata başladım.” dedi.

    Annesini kaybettikten sonra hayatının bittiğini düşündüğünü anlatan Ceylan Belgin, ”Dershaneler ve okuma salonları sayesinde yeni bir hayata başladım. Ben 2. hayatımın elimden alınmasını istemiyorum.” dedi. Dershanelerin, kurumların, okuma salonlarının maddi çıkar için kurulmadığını anlatan Belgin, ”Yaptıkları tek şey bu vatana, millete iyi evlatlar, yeni öğretmenler, yeni doktorlar, yeni mühendisler yetiştirmektir. Başka hiçbir çıkarları olamaz. Bu kurumlar, dershaneler, okuma salonları olmasaydı ben de belki burada farklı durumlarda olabilirdim. Şu an okumuyor olabilirdim.” diye konuştu.
nları ve kurumlardır. Ben onlara her zaman teşekkürlerimi sunuyorum ve onlara sürekli minnettarım. ” dedi.