CHP’liler terörü kınamak için Atatürk posteri astı

CHP Fethiye ilçe yönetimi, terörü kınamak için Fethiye Emniyet Müdürlüğü binasına 7 metre uzunluğunda, 3 metre eninde Atatürk posteri astı.

Son günlerde PKK/Kogre-Gel yandaşlarının ülkenin dirlik ve birliğine yönelik terör eylemlerini nefretle ve şiddetle kınadığını ifade eden CHP Fethiye ilçe Başkanı Emrah Doğu, terör örgütü yandaşlarının provokasyonları konusunda vatandaşların bilinçli olması gerektiğini belirtti.

Türk Polis Teşkilatının 161’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Fethiye Emniyet Müdürü Olcay Özbarlas’ı makamında ziyaret eden CHP ilçe yönetimi, polislere çicek vererek görevinde başarılar diledi.

Turizm beldesinde insanların huzur ve emniyetini sağlamada hukukun üstünlüğü ilkesine göre asayişi sağladıklarını ifade eden Fethiye Emniyet Müdürü Özbarlas, ilçede güvenliği 190 emniyet mensubu ile sağladıklarını söyledi. Özbarlas, “Vatandaşlarımızın can mal güvenliğini korumak için turizm şehrinde var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Sorunları halkımızla kaynaşarak birlikte çözüm buluyoruz.” dedi.

Asayiş bakımından Fethiye’nin dünyanın güvenli ve saygın turizm şehri olduğunu söyleyen CHP İlçe Başkanı Doğu, ilçe halkını huzur içinde yaşattıkları için polis teşkilatına teşekkürü borç bildiklerini sözlerine ekledi.