Cihan Haber Ajansı Ön Gündem

İSTANBUL

- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne devlet katkısının etkilerinin açıklanacağı basın toplantısına katılacak.

İSTANBUL

– Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne devlet katkısının etkilerinin açıklanacağı basın toplantısına katılacak. (10.00 – İstanbul)

ANKARA

– Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Başbakanlık merkez binasındaki ‘Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin (YDSK) üçüncü toplantısına eşbaşkanlık yapacak. (12.00 – Ankara)

– TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı bütçeleri görüşülecek. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün görüşmeye katılacak. (10.00 – Ankara)

– Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Cibuti Sağlık Bakanı Kassım İssak Osman ile Bakanlıkta basın toplantısı düzenleyecek. (12.00 – Ankara)

– Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, sağlık muhabirleriyle Swiss Otel’de kahvaltılı basın toplantısı yapacak. (09.30 – Ankara)

SPOR

– Galatasaray Spor Kulübü olağan aylık divan toplantısı Galatasaray Lisesi’nde yapılacak. (13.30 – İstanbul)

– Kuzey İrlanda ile özel bir maç yapacak olan A Milli Futbol Takımı, bu maçın hazırlıklarına yapacağı antrenmanla devam edecek. (18.00 – İstanbul)

YURT

– Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, EXPO 2016 Antalya Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılacak (11.00 – Antalya)