Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA

- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Milli Savunma Bakanlığı ile Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporları görüşülecek.

POLİTİKA

– TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Milli Savunma Bakanlığı ile Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporları görüşülecek. (10.00 – Ankara)

GÜNCEL

– Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Pakistan İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Muhammad Haroon Shaukat’ı bakanlıkta kabul edecek. (11.00 – Ankara)

– Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Atatürk Havalimanı’nın genişletme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunacak. (11.00 – İstanbul)

SPOR

– A Milli Futbol Takımı, Kazakistan ile oynayacağı EURO2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu maçının hazırlıklarına yapacağı antrenmanla başlayacak. (12.30 – Riva)

– Vadofane İstanbul Maratonu, EXPO Fuar Açılışı, Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katılımıyla Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılacak. (10.30 – İstanbul)

– Fenerbahçe, Süper Lig’in 10. Haftasında oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına yapacağı antrenmanla devam edecek. (11.00 – İstanbul)

– Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN