Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi

POLİTİKA

- Plan ve Bütçe Komisyonu; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporlarını görüşecek.

POLİTİKA

– Plan ve Bütçe Komisyonu; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bütçesi ve Sayıştay raporlarını görüşecek. (10.00 – Ankara)

GÜNCEL

– Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İstanbul İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyerek Alevilerin taleplerine yönelik partisinin görüş ve önerilerini açıklayacak. (11.00)

– Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, ESAM tarafından düzenlenecek ‘Emperyalizm ve İslam Dünyası’ konulu sempozyuma katılacak. (14.00 – İstanbul)

SPOR

– Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 9. Hafta maçları Sivasspor-Eskişehirspor ve Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor karşılaşmalarıyla başlıyor. (18.00/20.00 – Sivas/Gaziantep)

– PTT 1. Lig’de 9. Hafta Alanyaspor-Boluspor maçıyla başlıyor. (18.30)

– Türkiye Kupası’nda grup kuraları Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çekilecek. (14.30 – İstanbul)

– Eski güreşçilerden Kurtdereli Mehmet Pehlivan’ın hayatını konu alacak ‘Yenilmeyi düşünmedi’ filminin tanıtımı, Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, film yapım şirketi temsilcileri ve oyuncuların katılacağı bir toplantı ile yapılacak. (13.30 – İstanbul)

– Süper Lig takımlarının haftanın maçlarıyla ilgili hazırlıkları takip edilecek. CİHAN