Çilem bebek öldü!

Güngören'de bakıcısı tarafından darp edildiği iddiasıyla haytaneye kaldırılan Çilem bebek, tedavi gördüğü İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Ölüm haberini açıklayan Profösör Doktor Karaböcüoğlu, kalp durması görülen Çilem bebeğin tüm müdahalelere rağmen 10.30’da hayatını kaybettiğini söyledi.
Geçtiğimiz Cuma günü geceyarısı Güngören’de bir hastaneye zehirlenme süphesi ile kaldırıldıktan sonra bilincini kaybeden, sonra da İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan ve kafa içinde kanama olduğu tespit edilen 4,5 aylık Çilem Topaloğlu, hayatını kaybetti.

Çilem bebeğin öldüğü haberini İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi öğretim görevlisi Profösör Doktor Metin Karaböcüoğlu duyurdu. Karaböcüoğlu şöyle konuştu: “Çilem Topaloğlu isimli 4.5 aylık kız hastada saat 10.30 da kalp durması gözlenmiş. Yapılan tüm müdahaleleler rağmen hayatını kaybetmiştir.”

“Bize ani gelişen bilinç değişikliği ile başka bir hastaneden getirildi. Beyin cerrahide ameliyatı gerçekleştirildi. Tıbbın bütün imkanları kullanılmıştır.” diyen Karaböcüoğlu, Çilem bebeğin ölümüyle ilgili gerekli yerlere bilgi verildiğini, muhtemelen savcılık incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na gönderileceğini ifade etti.