Cinsel güç için boğa spermi içmiş!

Hitler'in cinsel gücünü arttırmak için boğa sipermi içtiği iddia edildi.

Savaşın gölgesinde cinsel performansını artırmak isteyen Hitler, boğa spermi içiyormuş. Özel doktorunun raporlarına göre bir gecede 28 kez orgazm olmuş.

BELGELER ORDU ARŞİVİNDEN ÇIKTI

İkinci Dünya Savaşı’nın mimarı Nazi lideri Adolf Hitler’in cinsel hayatıyla ilgili çarpıcı iddialar… Ordu arşivlerinden çıkan belgelere ve özel doktoru Theodor Morrell’in raporlarına dayanan ‘Hitler Hasta mıydı?’ adlı kitaba göre Hitler, boğa spermi içiyormuş. Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Eva Braun’la ilişkiye girmek için ‘testoreston hormonu aşısı’, ‘genç boğa spermi’ ve ‘prostat bezesi’nden yapılmış bir karışımı içen Hitler’in bir gecede 28 kez orgazm olduğu iddia ediliyor.

Daha önce de Hitler’in tek testisi olduğu, küçükken bir keçinin saldırısına uğrayıp penisinin ‘deforme’ olduğu ve ‘frengi’ye yakalandığı haberleri çıkmıştı.

KANSER KORKUSU

İntihar etmeden kısa bir süre önce parkinson hastası olduğu ortaya çıkan liderin, kansere yakalanmaktan çok korktuğu ve 12 yıl boyunca 81 farklı ilacı düzenli olarak kullandığı da kitapta yer alan iddialar arasında.

ÖLMEDEN ÖNCE NİKAH KIYDI İLK KURŞUNU ONA SIKTI

HİTLER, 12 yıl boyunca beraber yaşadığı Eva Braun’la, 30 Nisan 1945 günü Berlin’in düşmesine saatler kala evlendi. Nikahtan birkaç saat sonra siyanür hapı içen ikiliden Hitler, Eva’nın kafasına bir el ateş ettikten sonra ikinci kurşunu kendi kafasını sıktı. Cesetleri, Führerbunker’in (Hitler’in Berlin’deki yeraltı sığınağı) bahçesinde benzin dökülerek yakıldı. Hitler’in kuaförü Erich Kempka’ya göre Eva Braun, Almanya’nın en mutsuz kadınıydı. Braun, Nazi Almanyası’nın ve Hitler’in en büyük sırlarını biliyordu. Onu gözden uzak tutan Hitler, yakın bir arkadaşına ‘Benim hapishanemde karım olmak için çok genç’ demişti.