Çintimar sporculara eşofman dağıttı

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, kayaklı koşu, atletizm ve güreş branşlarında Sporcu Eğitim Kamp Merkezi'nde spor yapıp eğitim gören öğrencilere eşofman dağıttı.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, kayaklı koşu, atletizm ve güreş branşlarında Sporcu Eğitim Kamp Merkezi’nde spor yapıp eğitim gören öğrencilere eşofman dağıttı.

Çintimar, eşofman dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, spor ve kamp merkezi olan Erzurum’da geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için daha çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Çintımar, sporculardan, çalışmalarda daha aktif ve fedakarca davranmalarını istedi. Çintimar, “Antrenör ve sporcu birlikte işini severek yaparsa, başarı kendiliğinden gelir. Sizlerden daha çok başarılı dereceler bekliyoruz. Sizin şu an konakladığınız bu sporcu kamp eğitim merkezinden Avrupa ve dünya şampiyonları çıktı.” dedi.

Erzurum’un, olimpik eğitim kamp merkezi olduğunun bir kez daha altını çizen Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çintimar, “Bizim en büyük gayretimiz ve çalışmamız, Erzurum’un sporunun kalkınmasıdır. Türk sporuna kaktı sağlamaktır. Erzurum’da spora en iyi şekilde hizmet etmek için seferber olmuşuz. Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç ile Genel Müdürümüz Mehmet Baykan ve Valimiz Ahmet Altıparmak’ın destekleri ile öğrencilerimizin güzel bir ortamda en iyi bir şekilde spor ve kamp yapmalarını sağlıyoruz. Büyüklerimizin destekleri ile aldığımız eşofmanları kendilerine hediye ettik.” şeklinde konuştu.