‘Çocuk yuvasında şartlar iyileşmiş’

Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, yetiştirme yurdu, çocuk yuvası ve huzurevindeki yaşama şartlarının iyileştirildiğini söyledi.

Başkan Akın, ziyaretleri sırasında gençler, yaşlılar ve hastalarla sohbet etti. Burada kalan erkek öğrencilerle ayrı ayrı sohbet eden Belediye Başkanı Akın, öğrencilere basketbol, voleybol topu, masa tenisi malzemeleri hediye etti.
Belediye Başkanı Akın, ziyaretler sırasında, yetiştirme yurtları, çocuk yuvası ve huzurevinde yaşama şartlarının iyileştirildiğini gözlediğini belirterek, ”Çok iyi bir ortamla karşılaştık. Yapılan tadilatlardan sonra daha düzenli, daha güzel bir yaşama ortamı sağlanmış. Sorunların çözümüne ve bu kurumlarda hayatını idame ettirenlerin hayat kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunacağız. Bunu kendimize görev biliyoruz.” dedi.
Belediye Başkanı daha sonra Beydağı Devlet Hastanesi’ne geçti. Başkan Akın, burada hastane çalışanlarının bayramını kutladıktan sonra, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti ve karanfil dağıtarak bayramlarını kutladı. Beydağı Devlet Hastanesinden sonra Malatya Devlet Hastanesi’ne geçen Belediye Başkanı Cemal Akın hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak Kurban bayramlarını kutladı. Belediye Başkanı Akın, şehit ailelerini de ziyaret ederek başsağlığı dileyip, Kurban bayramlarını kutladı.