Çocuklarının gözü önünde intihar etti

Çorum'da yurt dışına işçi olarak giden kocasından formalite icabı boşanan 3 çocuk annesi bir kadın, girdiği bunalım sonucu çocuklarının gözü önünde tabancayla canına kıydı.

Apartmanda oturan Pervin A. (34) isimli kadın, belirlenemeyen bir sebepten dolayı bunalıma girerek, çocuklarının gözü önünde silahla başına tek el ateş ederek intihar etti.

Silah sesi ve çocukların çığlıkları üzerine daireye giren apartman sakinleri, genç kadını kanlar içinde yerde yatarken buldu. 122 Acil Servis ve polise haber verilirken, olay yerine gelen sağlık ekipleri Pervin A.’nın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Annelerinin cesedinin yanında bulunan çocuklar komşularının evine götürülürken, olay yerine gelen genç kadının yakınları sinir krizleri geçirdi. 13 yıllık evli olduğu belirtilen Pervin A.’nın kocasının Danimarka’ya işçi olarak giderken oturma izni alabilmek için formalite olarak boşandığı ve söz konusu ülkeden yine formalite evlilik yaptığı öğrenildi.

Olay Yeri İnceleme ve Cumhuriyet Savcısı’nın incelemelerinin ardından Pervin A.’nın cesedi cenaze aracına konularak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.