Cumhuriyet Halk Partililer yemekte bulustu

Balikesir'in Edremit ilçesine bagli Akçay beldesinde CHP Akçay belde teskilati tarafindan düzenlenen tanisma ve dayanisma yemeginde partililer bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçay Belde Örgütü tarafindan Ömür Otel’de düzenlenen yemege CHP Balikesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler, Akçay Belediye Baskani Cahit Inceoglu, Güre Belediye baskani Kamil Saka, Edremit Ticaret Odasi Baskani Erol Ürer, Körfez Zeytin Hastaliklari ile Mücadele Birligi Baskani Ramazan Yasar, CHP Edremit Ilçe Baskani Ahmet Özkoca, CHP Havran Ilçe Baskani Sedat Yilmaz, CHP Altinoluk Belde Baskani Besim Ates, CHP Zeytinli Belde Baskani Serafettin Baskaya, CHP Güre Belde Baskani Ayhan Ovali, Belediye Meclis Üyeleri, yöneticiler ve parti üyeleri katildi.

CHP Akçay Belde Baskani Muharrem Ertas, ülkenin sosyal demokrat bir yönetime ihtiyaci oldugunu belirterek bütün sosyal demokratlari CHP çatisi altinda birlik olmaya çagirdi. Akçay Belediye Baskani Cahit Inceoglu ise Akçay’da güç kosullarda sifirdan bir belediye kurduklarini ve birlik ve beraberlik içerisinde önemli çalismalar yaptiklarini belirtti. Baskan Inceoglu, Balikesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler’e gösterdigi destek ve hizmetlerin anisina tesekkür plaketi verdi. Deveciler, CHP olarak AK Parti zihniyetindeki birisinin Çankaya’ya çikmasina izin vermeyeceklerini belirterek, “2006 yilinda erken seçim olacak. 2007 yilinda Cumhurbaskani’ni yeni meclis seçecek” dedi.