Dacia Adiyaman Belediyesi’ne otomobil hibe etti

ADIYAMAN - Daha önce Adiyaman Valiligi'ne otomobil veren Dacia, Adiyaman Belediyesi'ne de bir otomobil hibe etti.

Ilimizin tanitimina büyük katkisi olan bu toplantinin ilimizde gerçeklestirdikleri için Dacia Genel Müdürü Merih Tüzün ve Adiyaman bayisi Boztasit A.S. Genel Müdürü Fatih Bozkurt’a bu etkinlikleri için çok tesekkür ediyorum. Adiyaman’in ulusal ve uluslar arasi alanda tanitimina katkisi olan bayilik toplantilarinin devamini bekliyoruz. Bu tür toplantilar, ilimizin tanitimina büyük katki saglar” dedi.

Dacia Genel Müdür Merih Tüzün ise Adiyaman’in kendilerine ev sahipligi yaptigi için çok tesekkür ederek; “23-25 Eylül tarihlerinde Adiyaman’da gerçeklestirdigimiz bayiler toplantisinda ilin yetkililerinden ve halkindan büyük sicaklik gördük. 350-400 kisinin katildigi bu toplantimizda belediyemiz de misafirperverligini gösterdi. Belediye Baskani Sayin Necip Büyükaslan’a bu hibemizi kabul ettikleri için çok tesekkür ederim. Ayrica ben 1981 yilindan beri turist getirdigim için Adiyaman’a yabanci bir insan degilim. Adiyaman halki sicakkanliligiyla her zaman bize ev sahipligi yapti” diye konustu.

Belediye Baskani Necip Büyükaslan, anahtari Dacia Genel Müdürü Merih Tüzün tarafindan teslim edilen otomobilin direksiyonuna geçerek, kisa bir tur atti.

Dacia firmasi 23-25 Eylül tarihlerinde Adiyaman’da Türkiye’deki bayileri ve ailelerinin de katildigi yaklasik 350-400 kisinin bulundugu toplanti yapmisti. Bu toplanti nedeniyle Adiyaman’a Türkiye’nin degisik yerlerinden ve yabanci ülkelerden gelen konuklar Nemrut Dagi ve diger degisik tarihi ve turistik mekanlari ziyaret ederek, Adiyaman’in tanitimina katkida bulunmuslardi.