Dalgınlığın böylesi görülmedi

Bağcılar'da dalgın bir müşteri, aldığı ürünlerin parasını ödemek için cebinden cüzdanını çıkardığı sırada paralarını kaldırıma düşürdü.

Bağcılar'da dalgın bir müşteri, aldığı ürünlerin parasını ödemek için cebinden cüzdanını çıkardığı sırada paralarını kaldırıma düşürdü. Ne sahibi, ne de vatandaşlar, üzerine bastığı paraları fark etmedi. İş yeri çalışanları tarafından toplanan rüzgarın dağıttığı paralar, dalgın müşteriye teslim edildi.
Akşam saatlerinde yaşanan ilginç olayda, aracından inen dalgın müşteri, alış veriş yapmak için bir oto aksesuar satan iş yerine yöneldi. Ödeme yapmak için cebinden cüzdanını çıkartan müşterinin paraları kaldırıma düştü. Ödemenin ardından iş yerinden ayrılan dalgın müşteri, kaldırımda bulunan düşürdüğü paraları fark etmeyerek üzerine bastı. Bu sırada başka bir vatandaş da fark etmediği yerdeki paraların üzerine bastı. Durum güvenlik kamerasından izleyen iş yeri çalışanları, hemen dışarı çıkarak rüzgarın dağıttığı paraları toplamaya başladı. Daha sonra müşteriye ulaşan iş yeri çalışanları, paraları sahibine teslim etti. İlginç olay, iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
İş yeri sahibi Ahmet Berçim, güvenlik kamerasından kaldırımda paraların olduğunu fark ettiklerini belirtti. Berçim, "Müşteri geldi aracına çeşitli ürünler aldı. Daha sonra parasını ödemeye gelirken, cüzdanını çıkardığı sırada paralarını düşürmüş. Rüzgar paraları savurmuş. Biz güvenlik kameralarından fark ettik. Acaba yoldakiler para mı ? değil mi ? diye birbirimize sorduk. Dışarı çıktığımızda paraları toplamaya başladık. Daha sonra sahibi geldiğinde teslim ettik." diyerek olayı anlattı.