Dansöz Zümre serbest bırakıldı

İstanbul´daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü dansöz Zümre, savcılık tarafından serbest bırakıldı.

İstanbul´daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü dansöz Zümre, savcılık tarafından serbest bırakıldı. Zümre, menajeri olduğu iddia edilen kişiyle de çalışmadığını söyledi.

İstanbul´daki uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü dansöz Zümre, savcılık tarafından serbest bırakıldı. Savcılık soruşturmasından ´temiz´ çıktığını belirten Zümre, menajeri olduğu iddia edilen kişiyle de çalışmadığını söyledi.

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyetenin eğlence merkezlerine kokain servisi yaptığı öğrenilen bir şebekeyi takibe alması sonucu, aralarında ünlü dansöz Zümre (Ayşe S.) ve menajeri olduğu iddia edilen Gülay Çakır´ın da bulunduğu 6 kişiyi gözaltına almıştı. Bugün, Beşiktaş´taki İstanbul Adliyesi´ne getirilen zanlılardan ünlü dansöz Zümre ile 3 kişi, savcılık tarafından serbest bırakıldı. Diğer zanlılar Orhan Demir ve Mehmet İldan, tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Zümre, ´temiz´ çıktığını belirterek menajeri olduğu iddia edilen kişiyle çalışmadığını söyledi.

Zümre, “Ben ailemle birlikte yemekteyken geldiler. İfademi almak üzere beni götürdüler. Evimde bir şey bulunmadı. Bu evrakları basına fakslayacağım. Geçmişe dayalı olarak ilişkilerimden dolayı ifademi aldılar. Hiçbir kan ve idrar testi istemediler. Temiz çıktım. Polislere çok teşekkür ediyorum. Bana çok iyi davrandılar. Şu anda içinde bulunduğum durumdan sizlerin yardımıyla kurtulacağım. Polisimiz, suçlu ve suçsuzu ayırt etmeden hepsine çok iyi davranıyor. İnşaalah bu son olur. Allah´tan bunu diliyorum. O kişi de benim yanımda çalışan asistanım değil, benim şu an öyle bir şeye ihtiyacım yok.

Albümüm çıkarsa belki o zaman menajer ihtiyacım olur. Herhangi bir şey kullanmıyorum. Geçmişte her kullanan, bıraktıktan sonra tekrar kullanacak anlamına gelirse Türkiye´de çoğu kişi kullanıyor demektir. Geçmişte kullandı diye böyle oldu. Allah´ın takdiri, inşaalah bu son olur” diye konuştu.

Dansöz Zümre, daha sonra adliyeden ayrılarak evine gitti.