Dayak gündemden inmiyor

ISTANBUL - Manken Deniz Akkaya’nin sevgilisi Murat Aslan’dan yedigi dayagi açiklamasi üzerine kadina uygulanan siddet yine medyanin gündemine tasindi.

Çogu kisi mankene destek çikarken geçmisinde siddete maruz kalan birçok ünlü de yasadiklarini ortaya dökmeye basladi. Iste güzel mankenin basindan geçen kabus gibi olayin ünlüler dünyasindaki yansimalari…

HÜLYA’YA TERS DÜSTÜ

Dayak olayina kayitsiz kalmayan Hülya Avsar’in ‘Dayak cennetten çikmadir. Kizim hakederse onu döverim’ sözlerine Sibel Can’dan tepki geldi. Reklam filminin tanitim toplantisinda gündemdeki konuyla ilgili açiklama yapan Can, ‘Allah korusun, öyle bir sey hayatimda olmadi. Dövmeye hiç gerek yok. Hülya’ya katilmiyorum. Dayaga kesinlikle karsiyim, üç çocugum var bugüne kadar bir fiske bile vurmadim’ dedi.

Tugba Özay

DENIZ’E ACIDIM

Manken Deniz Akkaya’ya bir destek de meslektasindan geldi. CNR Fuar Merkezi’nde bir standta görev alan Tugba Özay, hemcinsine sahip çikti. Özay, Türkiye’de kadinlarin dövüldügü bir gerçek. Deniz Akkaya için çok üzüldüm ve kendisine acidim. En kisa zamanda kendisini toplar, ona aslan mi yok?’ diyerek duy-gularini ifade etti.

Deniz Akkaya

ZENGiN OLACAGIM

YedIGI dayakla gündeme oturan Deniz Akkaya, hakkinda çikan ‘Reklam yapiyor’ seklindeki haberlerden sikayetçi. Gilan Mücevherat’in tanitim gecesinde konusan manken, ‘Bunun reklam oldugunu kimler söylüyorsa hepsini mahkemeye verecegim. Benimle konusmadan haber yapiyorlar. Bu davalardan yüklü miktarda pa-ra kazanacagim’ açiklamasini yapti.