Demirtaş kutsal topraklardan dönen 100 hacıya ‘hoşgeldin’ diyecek

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, geleneksel hale getirdiği hacı ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, geleneksel hale getirdiği hacı ziyaretlerine bu yıl da devam ediyor. Hac farizasını yerine getiren hacıları evlerinde ziyaret ederek, çiçeği burnunda hacılara ibadetlerinin hayırlı olması dileğinde bulunup tebrik eden Başkan Demirtaş, kutsal topraklardan dönen 100 kişiyi evlerinde tek tek ziyaret etmeyi hedefliyor.

Demirtaş’ın hacı ziyaretlerine, Başkan Yardımcısı Burhan Taş, Başkan Danışmanı Cabir Çoşkundere, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç’ten oluşan heyet eşlik ediyor. Hac farizasını yerine getiren, İlkadım genelinde yüze yakın hacıyı evlerinde ziyarete başlayan Başkan Demirtaş, hac farizasını yerine getirerek yurduna dönen Kenan Kahramanı evinde ziyaret etti. Başkan Demirtaş, ve misafirlere hurma ve zemzem suyu ikram ederek, kutsal topraklarda olmanın mutluluğunu ve manevi hazzını çektiği fotoğraflarla anlatan, hacı Kenan Kahraman Allah’ın herkese bu mutluluğu ve manevi hazzı tattırması temennisiyle nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Demirtaş’a ve misafirlerine teşekkür etti.
Kutsal topraklardan aldığınız feyzi ve bereketi aileniz ve sevdiklerinizle birlikte paylaşırken bu mutluluğa ortak olmak istedik diyen Başkan Demirtaş, haccınızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diyerek tüm hacı ziyaretlerine aralıksız devam edeceğini söyledi.