Denizli’de işadamına aşk tuzağı

Denizli'de işadamına aşk tuzağı kuran bir şebeke, 75 bin YTL değerindeki senetlerini gasp edip, 90 bin YTL'lik boş senede de imza attırdı.

Önceki gün akşam saatlerinde 25 yaşındaki N.S.S., daha önceden tanıdığı Bekilli İlçesi’nde Erdoğan Şarapları’nın sahibi 59 yaşındaki M.E.’yi arayarak Pamukkale’ye çağırdı. Pamukkale- Denizli karayolu üzerindeki Gülüm Taverna’da bir süre eğlenen N.S.S. ile M.E. dönüşte Irlıganlı yolu Çoban Çeşmesi Mevkii’ne geldiklerinde otomobilleri durduruldu.

N.S.S.’nin işbirliği yaptığı anlaşılan 30 yaşındaki H.B. ve isimleri henüz belirlenemeyen 4 kişinin silah zoruyla işadamını otomobilden indirip, araçtaki 75 bin YTL’lik müşteri senedini gasp ettiği belirlendi. Zanlıların ayrıca, işadamı M.E.’ye 90 bin YTL değerinde 3 boş senede de imza attırdığı açıklandı. Aşk tuzağına düşen işadamı M.E. jandarmayı arayarak yardım istedi.

M.E.’nin senetleri imzalamamak için direnirken dövüldüğü de belirlendi. Harekete geçen jandarma zanlılardan H.B.’yi yakaladı. N.S.S ile kimliği tespit edilemeyen 4 kişi ise aranıyor.