Denizli’nin hedefi Beşiktaş!

Beşiktaş'ı ağırlayacak Denizlispor, güçlü rakibini gözüne kestirdi.

Ligin formda iki takımını karşı karşıya getirecek zorlu 90 dakikada galibiyete yakın tarafın kendileri olduğunu iddia eden teknik direktör Hakan Kutlu, planlarını 3 puan üzerine kuruyor.

Antrenmanlarda özellikle kanat bindirmelerine ağırlık veren Kutlu, sağdan Ahmet Cebe ve Braga, soldan Ahmet Solakel ve Roberts’la forvetteki Angelov ve Youla’ya bol bol orta yaptırıyor. Koffi, İbrahim Ege, Berberoviç ve Çağlar gibi hücumu seven oyunculardan mümkün olduğunca ataklara katılmalarını isteyen Hakan Kutlu, “Beşiktaş yeniden şampiyonluk havasına girdi. Biz de son haftalarda iyi bir çıkış yakaladık. Dersimize iyi çalışıyoruz ve sahamızda puan vermek istemiyoruz. Seyircimizin desteği ile sahadan başımız dik ayrılacağız” diye konuştu.

Bir dönem Beşiktaş’ta forma giyen Youla kazanacaklarını iddia ederken, “Beşiktaş’ın defansı az gol yiyor, ama biz en az iki gol atıp galip geleceğiz” dedi. Angelov, “Kazanmaya kilitlendik, buna mecburuz” derken Ahmet Cebe, “Kazanmaktan başka çaremiz yok” yorumunda bulundu.

Milliyet