‘Denizlispor firtinali günlerden kurtulacak’

Denizlispor Teknik Direktörü Nurullah Saglam, saglam takimlarin firtinalarla büyüdügünü belirterek, "Denizlispor firtinali günler geçiriyor. Ancak en kisa sürede bulundugu yerden kurtularak lige renk verecek." dedi.

-0 biten maç sonunda açiklama yapan Denizlispor Teknik Direktörü Nurullah Saglam, 45. dakikada konstrasyon eksikliginden yedikleri gol sonrasinda toparlanamadiklarini söyledi. Saglam, “Ilk yarinin son dakikasinda yedigimiz gol sonrasinda ikinci yariya da kötü basladik. Ikinci yarinin ilk baslarda yakaladigimiz pozisyonlardan birini degerlendirebilseydik oyuna ortak olabilirdik. Biz 10 kisi kaldiktan sonra Gençlerbirligi daha iyi oynadi.” seklinde konustu. “Saglam takimlar firtinalarla büyür.” diyen Nurullah Saglam, Denizlispor’un firtinali günler geçirdigini ancak en kisa sürede bulundugu yerden kurtularak lige renk verecegini sözlerine ekledi.

Gençlerbirligi Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise maç sonunda su degerlendirmeyi yapti: “Kazanmamiz gerekiyordu. Oyunun ilk 15-20 dakikasi denk geçtiyse de ilerleyen dakikalarda biz daha iyiydik. Galip gelmesini bildik. Oyuncularim çok iyi mücadele ortaya koydular. Bu arada maç sonunda takimi tribünlere çagirarak centilmenlik örnegi gösteren Denizlili taraftarlara tesekkür ediyorum.”