Denizlispor küme düşmez!

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek,huzurun bozulması için bir televizyon kuruluşu tarafından yayın yapıldığını iddia etti.

Kulüp binasında basın toplantısı düzenleyen Denizlispor Başkanı Ali İpek, yerel bir televizyon kanalında Denizlispor aleyhine yapılan yayınlara sert tepki gösterdi. Eksik iş veya yanıtını veremeyecekleri hiçbir soru olmadığını ifade eden Başkan Ali İpek, “Geçen sezon yaşanılan sıkıntıların yaşanmaması için yola çıktık ancak bazıları daha fazla sıkıntı yaşanması için çaba gösteriyor. Denizlispor’un iyi olmasını isteyenler, Denizlispor ile birlikte hareket etmeyi öğrenecekler. Bazıları, aslı astarı olmayan mesnetsiz yayınlarla Denizlispor’u zora sokabileceklerine inanıyorlarsa yanılıyorlar. Böyle devam ederse yarın bir gün kendileri zorda kalırlar.” dedi.

Televizyon kuruluşunda sorulan 11 soruya başka bir yayın organında yanıt vermeye hazır olduğunu dile getiren Başkan İpek, “Denizlispor’un başarısı için herşeyimizi ortaya koyuyoruz. Zaman, birlik beraberlik zamanıdır. Herkesin birlik içinde olması gerektiği ortamda ne amaçla yayın yapılıyor, Denizlispor’un huzurunu bozmaya çalışıyorlarsa onu anlatmaları lazım. Denizlispor küme düşerse, kimsenin ekmeğine yağ sürülmez.” diye konuştu.

Öte yandan, Başkan İpek, Denizlispor’un altyapısından yetişen Levent Kartop’un sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini belirterek, teknik heyetin raporu doğrultusunda böyle bir karar aldıklarını söyledi.

Levent, düzenlediği basın toplantısında ise Teknik Direktör Hadzibegiç’in kendisini istemesine karşın gönderildiğini ileri sürdü.