Denizlispor’da imzalar devam ediyor

Denizlispor, Brezilyalı golcü futbolcusu Alessandro Oliveria ile sözleşme yeniledi.

İç ve dış transferde birçok futbolcuyla anlaşma sağlayan Denizlispor, futbolculara sözleşme imzalatmayı sürdürüyor. Geçen sezon ortasında kiralık olarak Denizlispor’a gelen Alessandro Oliveria’yla bir yıllığına daha nikah tazelenirken, Trabzonspor altyapısından yetişen ve geçen sezon Bakırköyspor’da forma giyen Çağlar Birinci ve Bodrum Yalıkavakspor’dan Ramazan ile 5 yıllık sözleşme imzalandı.

Oliveria, Çağlar ve Ramazan kendilerini Denizlisporlu yapan sözleşmeye 2. Başkan Mehmet Özsoy, Genel Menajer Can Çobanoğlu ve diğer yöneticilerin katıldığı törende imzaları attı. Törende konuşan Mehmet Özsoy, Oliveria bir, Çağlar ve Ramazan ile 5’er yıllık anlaştıklarını ifade ederek, “Yönetim olarak boş durmuyoruz ve yapacağımız transferleri yaptık. Hayırlı olsun” dedi.

İmza töreni sonrasında konuşan Oliveria ise Denizlispor ile sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu belirterek, bu sezon UEFA’ya katılacaklarına inandığını söyledi. Oliveria Türkçe olarak da, “Denizli çok iyi. En büyük horoz.” ifadelerini kullandı.

Çağlar ve Ramazan da Denizlispor gibi büyük bir camiaya geldikleri için mutlu olduklarını, takımın başarısı için çalışacaklarını dile getirdi.