Dırdırcı kaynanasını internette satışa çıkardı

İngiltere’de kaynanasının sürekli dırdır etmesinden bunalan Steve Owen’ın intikamı korkunç oldu.

İngiliz tabloid gazetesine The Sun’ın haberine göre 42 yaşındaki Steve Owen, kendisinden sadece 8 yaş büyük olan kaynanasını “garip ürünler” kategorisinde “kullanılmış” olarak niteleyerek açık arttırmaya çıkardı.
Eşi Tracey ile evlendikten sonra kaynanası Caroline Allen’in 27 yıldır yaşadığı Amerika’daki evini terk ettiğini ve İngiltere’ye gelerek kendi sokaklarında bir eve taşındığını söyleyen Owen, kaynanasına açık arttırma açılışı için 1 sterlin fiyat biçti.
İşsiz olduğu bildirilen Steve Owen, siteye de, “Bu yaşlı bir kaynana ve 1980 yılından bu yana kullanılmadı.
Amerika’dan geldi. Onu buradan alıp götürecek bir adam arıyorum. Yaşına göre pek de kötü değil. Ev hayvanları ile iyi geçinir yemekle arası iyidir” şeklinde bir not düştü.

“ÇOK CİDDİYİM”
Steve Owen, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada da, kaynanasını satışa çıkarırken çok ciddi olduğunu söyledi ve “Her gün evime gelip beni değiştirmeye ve daha düzenli yapmaya çalışıyor. Umarım biri onun ellerini benim üstümden çekebilir. O bekar ve kötü de görünmüyor” dedi.
Öte yandan satışa çıkarılan kaynana Caroline ise, “O söz dinlemeyen bir tembel. Değişene kadar dırdırı bırakmayacağım. Bu benim görevim” dedi.

“BARİ 100 STERLİNDEN BAŞLATSAYDI”
Damadının kendisine 1 sterlinlik bir açılış fiyatı belirlemiş olmasının hoşuna gitmediğini söyleyen Caroline Allen, “En azından 100 sterlinden başlatsaydı” diye konuştu.