Dişi Hannibal 11 yıla mahkum oldu

Rusya'ya bağlı Başkurdistan Cumhuriyeti'nde bir bayan erkek arkadaşını öldürdükten sonra yemek ve komşularına da yedirmek suçundan 11 yıl hapis cezası aldı

Başkurdistan’ın Sterlitamak bölgesinde 44 yaşındaki bir bayan kavga ettiği sarhoş erkek arkadaşını baltayla öldürdü. Cesedi parçaladıktan sonra arkadaşının etinden yemekler yapan bayan, yemekleri de komşularına verdiği ‘Yeni Yıl Partisi’nde ikram etti.

Polis raporlarına göre cesedi yok etmek için parçalayan bayan, baş kısmını uzak bir bölgede çöpe attıktan sonra, cesedin diğer bölümlerini Yeni Yıl Partisi için yemek olarak kullandı. Arkadaşının etini kullanarak çeşitli yemekler yapan bayan içki ve diğer içeceklerle birlikte komşularına parti verdi.

Katil, etin tadının farklı olduğunu anlayan komşuların sorusuna ‘Yeni kesilmiş bir hayvana ait. Taze olduğu için tadı farklı’ cevabını verdi. İnsan eti yediklerinden şüphelenmeyen komşular, gerçeği, parti sona erdiği zaman içlerinden birinin buzdolabında bir insan eli görmesi sonucu anladı. Telaşa kapılan misafirlerin polise haber vermesiyle olay ortaya çıktı.

Polisin düzenlediği operasyonla tutuklanan bayan; adam öldürmek, etini yemek ve komşularına yedirmek suçlarını işlediğinin tespit edilmesinin ardından çıkarıldığı mahkemede 11 yıl hapse mahkum edildi.